Péče 
o pánevní dno

Trápí Vás inkontinence, pokles pánevních orgánů, bolestivá menstruace, chronické bolesti zad, hlavy nebo funkční sterilita?

Chcete své pánevní dno připravit na těhotenství a období po porodu? 

Toužíte prohloubit vnímání svého těla, ženství a sexualitu?

Kdo jsem

Jsem žena.

Manželka.

Matka dvou skvělých, již dospělých dětí.

Jsem porodní asistentka.

Lektorka Školy pánevního dna.

Instruktorka zdravotní tělesné výchovy.

Moje životní motto: „Dávat znamená dostávat.“ (František z Assisi)

Kurzy pro ženské zdraví,
krásu a vitalituPánevní dno tvoří střed našeho těla.
Podpírá naše pánevní orgány, stabilizuje páteř a napřimuje tělo.
Pánevním dnem se rodíme, dýcháme, milujeme se.
Pánevní dno je místem našich pudů a instinktů, vitality, sexuality a plodnosti.

Pojďme spolu objevit tajemství ženského pánevního dna...

Co Vám nabízím:

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Celostní péče o ženy a jejich pánevní dno. Vyšetření funkčního stavu pánevního dna.

KURZY METODOU 3x3

Metoda propojuje 3 roviny lidského bytí (tělo, emoce, energii), ale i fyzické tělo v patrech chodidel, pánve a krku. Je ojedinělá svým komplexním přístupem k pánevnímu dnu, vychází z mezioborového propojení.

CVIČENÍ PÁNEVNÍHO DNA

Skupinové cvičení pro ženy. Vaše pánevní dno si zaslouží stejnou péči jako jiné partie Vašeho těla.

Z tisku

Magazín PATRIOT: „POKUD MÁME ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO, JSME ŠŤASTNÉ, SEBEVĚDOMÉ, TVOŘIVÉ, VITÁLNÍ A VÁŠNIVÉ. UŽÍVÁME SI SVOU ŽENSKOST A SEXUALITU,“ ŘÍKÁ LEKTORKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA ALENA MIGDALOVÁ.

podpora - laskavost - respekt

Ze zkušeností klientek

“Setkání s paní Alenkou mě vrátilo zpět pocit, že jsem žena. Měla jsem vleklé problémy po náročnější gynekologické operaci a dnes se cítím opět fantasticky a to nejenom fyzicky, ale i duševně. Opět cítím své pánevní dno a konečně si užívám i sex se svým manželem. Oba děkujeme."
Martina T., 51 let
“Na celodenní kurz Metody 3x3 jsem šla cíleně, kvůli bolestivé menstruaci. Nechtěla jsem užívat hormonální antikoncepci, kterou mi nabídla moje gynekoložka, nicméně mi poradila cvičení pánevního dna u sestřičky Alenky. Kurz mě moc bavil, hodně jsem se dozvěděla a naučila jsem se uvolňovat pánevní dno tak, abych už každý měsíc netrpěla. Děkuji."
Eva K., 19 let
“Jsem vděčná za propojení gynekologické ambulance a kurzů pro pánevní dno se sestřičkou, kterou znám a mám k ní důvěru. Tři měsíce po porodu jsem se přihlásila na individuální konzultaci a pomalu se mi zlepšuje pocit povolení pánevního dna a poporodní únik moči. Určitě doporučuji všem ženám."
Ivana B., 37 let
"Děkuji za nadmíru příjemný kurz, který byl takovým nevšedním ostrůvkem klidu a pohody v hektických pracovních dnech. Velmi přínosné a inspirující. Pro mě dlouhodobě uchopitelné a motivující. Vaše podání andělské. Budu doporučovat."
Petra H, 35 let
"Paní Alenko, zasloužíte si pochvalu a obdiv. Vůbec jsem netušila, co všechno bude vámi pořádaný kurz obsahovat a jak budou pro nás nové informace zajímavě, laskavě, přívětivě a vkusně předneseny. Vaše odborné znalosti jsou obdivuhodné a přinášíte nám informace, které já jako žena i jako zdravotník jsem měla vědět již před mnoha lety. Děkuji za to, že alespoň nyní. A zajímavé bylo úplně všechno a informací opravdu hodně.

Mám-li posoudit, co by mně vyhovovalo jinak, tak vzhledem k mému věku bych dala přednost výuce rozdělené např. na 1-2 hodinové části. Prodloužením a častějším opakováním by se zlepšilo zapamatování jednotlivých cviků. Jsem šťastná, že jsem se do vašeho kurzu dostala. Chtěla jsem předejít inkontinenci, protože jsem měla pocit, že se ke mně blíží. Ano, informace k tomu jsem získala a jako bonus navíc ještě mnoho dalších informací a příjemné prostředí s milými ženami. Vytvořila jste laskavou atmosféru a za celou dobu u nikoho ani nejmenší náznak jakéhokoli nesouhlasu při tématech o kterých se běžně nemluví. Úplně se mně změnil vztah k vlastnímu tělu.

Děkuji vám. S láskou a úctou"
Věra, 81 let
"Chtěla bych poděkovat za kurz péče o pánevní dno. Od začátku až do konce jsem si ho užila, jen mě mrzí, že jsem Vám nestihla říct, jak jste úžasná a jakou skvělou věc pro nás ženy děláte. Každá lekce pro mě byla velkým obohacením a přidanou hodnotou v podobě milé lektorky a příjemného prostředí. Ráda bych se účastnila i Vašeho cvičení na pánevní dno."
Silvie T, 54 let

„Kam míří vaše pozornost, tam směřuje vaše energie a tam se objeví i výsledky.“ (Harv Eker)


Pojďme se naladit na své tělo, uvolnit se a opečovat. Odpočinout si od plánů, kontroly, dokonalosti, shonu a věčného musím…odpoutat se od mužských kvalit a vzpomenout si, jaké to je být ženou.

Nasměřujeme pozornost z vnějšího světa dovnitř.

„Každý je stavitelem chrámu zvaného tělo.“ Thoreau

Napište mi ...

© 2023 All Rights Reserved.